Brak wyników

Konkurs

„Diamenty Innowacyjności”

Konkurs „Diamenty Innowacyjności” w kategoriach:
Księgowość, Biuro Rachunkowe, Doradca Podatkowy, Dyrektor Finansowy

Nasz kongres to również miejsce, w którym możesz wypromować siebie i swoją organizację.

Wdrożyłeś rozwiązanie, które znacznie usprawniło pracę lub zredukowało koszty funkcjonowania w Twoim dziale – podziel się swoim doświadczeniem, biorąc udział w konkursie. Kapituła wybierze najciekawsze rozwiązania, które zostaną nagrodzone statuetkami „Diamenty Innowacyjności” podczas uroczystej gali.

Wszystkie innowacje zgłoszone do konkursu przedstawimy podczas kongresu, a po wydarzeniu opublikujemy na portalach „Doradca Księgowego.pl”, „Sposób na Podatki” oraz w branżowych social mediach. Wydamy również specjalny e-book, który rozpropagujemy w internecie, aby zainspirować innych do skutecznych rozwiązań biznesowych.

Warunki udziału w konkursie

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie mailowe swojego rozwiązania w danej kategorii do Marleny Fiedorow (marlena.fiedorow@forum-media.pl) w terminie od 22 lipca do 28 października oraz uczestnictwo w kongresie i gali.

W zgłoszeniu mailowym:

  • należy podać imię, nazwisko, adres mailowy oraz nazwę organizacji uczestnika konkursu,
  • wybrać kategorię konkursu – do wyboru: Księgowość, Biuro Rachunkowe, Doradca Podatkowy, Dyrektor Finansowy
  • podać krótki opis swojego rozwiązania w układzie: jakie rozwiązanie się wdrożyło, ile kosztowało i jakie korzyści przyniosło (opis maksymalnie na 1 stronę).
Harmonogram konkursu
  • Od 22 lipca do 28 października 2024 r. – przesyłanie zgłoszeń konkursowych do Marleny Fiedorow (marlena.fiedorow@forum-media.pl).
  • 7 listopada 2024 r. – przyznanie nominacji do konkursu i ogłoszenie ich w social mediach.
  • 27 listopada 2024 r. – ogłoszenie wyników konkursu podczas uroczystej gali, wręczenie statuetek oraz dyplomów i sesja zdjęciowa z finalistami.

Kontakt

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

OPIEKUN MERYTORYCZNY
Marlena Fiedorow
tel. 61 66 83 105 wyślij e-mail
WSPÓŁPRACA I REKLAMA
Inga Pelczar
tel. 605 764 052 wyślij e-mail